icon

Golden Manager

1.13.10 için
Android

2.9

7

Gerçek futbol yıldızlarıyla kendi takımınızı oluşturun

168.3k

Bu uygulamayı oyla

+3

Golden Manager oyuncuların kendi futbol takımlarının sorumluluğunu aldıkları bir spor yönetim oyunudur. Eğitimleri planlamak, dizilişleri oluşturmak, taktiklerin taslağını çizmek, sözleşmeler imzalamak ve elbette en zor oyunlarda takımı yönetmek zorundasınız.

Golden Manager'ın ana menüsünden kolaylıkla kulübünüz için farklı bölümlere erişim sağlayabilirsiniz. En önemlisi - ya da takımınız için en azından en etkili olanı - oyuncuların dizilişidir. Menünün içinden hangi oyuncuların ilk 11'de yer alacağını hangi oyuncuların yedek kulübesinde duracağını seçebilirsiniz. Ayrıca, forvet oyuncuları ve oyunda kullanmak istediğiniz strateji çeşidini de seçebilirsiniz.

Diğer önemli tarafı ise transfer menüsüdür. Buradan, o anda ücretsiz olan oyunculara fiyat teklifi verebilirsiniz. Messi, Marcelo ve Pogba gibi dünya starlarından ikinci küme daha kolay satın alınabilir oyunculara kadar her şeyi bulabilirsiniz. Tüm oyuncular gerçek istatistikleri ile (bir resim de dahil) listelenir.

Golden Manager'daki oyunlar gerçek zamanda ve gerçek oyunculara karşı yer alır, yani gerçek zamanda maçların olmasını beklemek zorundasınız. Diğer bir ifadeyle, öğleden sonra 20 oyun oynayamazsınız; diğer oyunculara karşı yarışmak için beklemeniz gerekir.

Golden Manager oyuncular için (takımlar için değil) resmi lisanslı muhteşem bir futbol simülatörüdür. Saatlerce sizi ekranda tutmak için yeterlidir.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X